Oznámení

Krok zpátky

22. dubna 2014 v 15:07 | Vita
Je to už na měsíc celý rok, kdy jsem tu přispívala naposledy.

Třídění SB

30. ledna 2013 v 15:35 | Koroshi Hizukimaru
Tak milí zlatí. Inspirovala jsem se na jednom blogu a proběhlo u mě třídění SB. Tady ještě nějaké info:

Ptáte se, proč jsem třídila SB sama? Abyste byli v obraze, můj názor je takový, že když sem dám článek: třídím SB, zapište se, tak se sem zapíšou i lidi, co sem nechodí skoro nikdy, nekomentují vůbec ale náhodou o ten článek zavadí a zachrání se. Naopak ti, co sem chodí často a třeba z nějakého důvodu prostě momentálně nemůžou, se nezapíšou a já bych si je musela smazat nebo dopisovat a to je prostě, nezlobte se na mě, ale je to prostě nefér. Takže dneska jsem třídění udělala sama.

Zajímá vás, proč jsem to vůbec udělala? Protože tu mám SB, která mi sem vůbec nechodí a nebo jejich aktivita není nikde znát.

Ptáte-li se, proč jsem si vás smazala, odpověď je jednoduchá, důvod je neaktivita, nebo, chcete-li aktivita, co není nikde vidět.

A proč sem si vás nechala? To asi není ta nejčastější otázka, ale tak... protože mi vyhovujete, mám vás ráda a nemám k vám připomínek.

Jak jsem to dělala? Podívala jsem se od konce prosince do posledního článku na vaše komentáře u mých článků. Někteří jich měli ohromné množství, jiní ani jeden. Nebudu sem psát kolik bylo, ale na konci najdete pak seznam podle toho, kolik ste jich napsali.

A teď už jak jste dopadli :)

Chvíli nepřítomna!

22. ledna 2013 v 22:24 | Koroshi Hizukimaru
Zdárek lidičky, moc se omlouvám, momentáně jsem na netu u babičky a doma to nefunguje. Jakmile ale budu moct, budu při každý příležitosti obíhat SB-nka a doma budu psát nový povídky. A abych někoho pak nezklamala, až to ta blbá síť doma rozchodí a já sem začnu dávat to, co jsem zatim sepsala, tak tady je to, co momentálně píšu, kdybyste chtěli něco víc, napište si, až se zase dostanu na net, tak se na to mrknu a pokusim se vám vyhovět.

Povídky, které píšu, zatimco sem bez netu:
Ovečky VIII
SHS III
Povídka na přání pro Furiku-chan Žárlivý II/II

Nenašli jste tu povídku, kterou byste chtěli číst? Tak napište do komentářů ^_^
Mám vás ráda a už se nemůžu dočkat, až mi zase ten internet zprovozní. Specielně pro Shirayuki, Áju, Loretten, Shyianni a VŠEM SB n_n

Nápad....?

20. ledna 2013 v 21:39 | Koroshi Hizukimaru
Mno, zase jsem měla dlouhou chvíli, takže mě něco napadlo ^^
Chtěla bych na to vědět váš názor, protože to se v podstatě týká vás.
Jde o to, že bych ráda někam uspořádala věci, které by vám pomohli v orientaci na blogu. Teda ty nejdůležitější...
No dobře. Abych byla konkrétnějí. Chci pod stránku blogu, úplně dolů, dodat něco jako box s názvem: Služby.
A teď co by tam všechno bylo. Pro přehlednost asi tohle:
°Chceš povídku na přání? (Nemusím vysvětlovat ne? ^^)
°Chceš zažádat o SB? (To je snad taky jasný n_n)
°Chceš pokračování povídky? (Tohle by byla novinka - pokud by povídka, co u mě čtete rádi /a že jich je tu fakt hodně/ stagnovala a momentálně bych jí nepsala, můžete mě na to upozornit právě tady)
°Chceš sem dát reklamu? (Obyč služba ne? Chcete hlásnout nebo na sebe upoutatpozornost? ^^)
°Chceš se mě na něco zeptat? (Taky nemusim psát víc :D )
°Chceš mi sdělit na něco názor? (To je celkem obyčejná rubrka s názory, dotazy, vzkazy, věci o SB)
°Chceš vědět objektivně novinky? (Taky něco new - tady by bylo napsaný, který povídky právě ktivně píšu, u koho jsem si napsala o SB a ještě to nedořešila, můj dosavadní stav - takže by tam bylo, jestli mám net zakázanej, jestli vypadl jestli nemám čas nebo naopak času až moc x'D Taky by tam byl seznam všech anime, co jsem dokoukala, rozkoukala a hrátké hodnocení, plus pokud byste měli ještě nějaký nápad, co do novinek dát, budu jen ráda ^^ Bude to pravidelně aktualizovaný článek)

Tak co vy na to? Líbilo by se? ^_^...

Doplomek za SB pro Akemi no Hoshi

15. ledna 2013 v 10:07 | Koroshi Hizukimaru
Tak tady je diplomek, omlouvám se že to tak trvalo a taky za to, že jsou tam napsaná jména jak Akemi tak Katsuki, protože jsem to dělala ještě když na blogu byli dvě adminky, tak snad to tak moc nevadí.

Nový rok 2013

1. ledna 2013 v 4:09 | Koroshi Hizukimaru
Ohayo! ^^ Je tu Nový rok 2013 a s ním i spousta nových radikálchách předsudků, cílů a předsevzetí. Já osobně jsem to s novoročním předsevzetím vzdala už asi před pěti lety. Ale vy jste si nějaké přecijen dali, no ne?
Abych přešla k věci, samozřejmě, všem, kteří tento článek čtou, přeji hodně štěstí a zdraví v novém roce... to zdraví hlavně, ale třeba na Titanicu byli všichni zdraví a bez toho štěstí dopadli tka jak dopadli. Takže i toho štěstíčka je třeba! ^^

Další lidé, kterým moc přeju krásný nový rok, jsou moje SB. Díky že tu pro mě pořád jste a obohacujete mě svými komentáři.


A nakonec jsem si nechala lidi, kterým bych chtěla popřát jmenovitě.


Loretten - Hned zkraje sem tě musela vzít. Tenhle rok byl vysilující a dost se toho změnilo, že? ^^ A doufám, že tě neomrzí naše společné povídky.

Schianni - Ty mě napadneš hned za Loretten, nojo, prostě uzavíráš trojúhelník. Tobě děkuju za podporu a důvěru, se kterou si mě snášela. A především moje citový výlevy, o nich radši ani nemluvit :X

Jitřenka a Alisa44 - Vám bych chtěla prostě poděkovat, protože jste jedna z mých nejaktivnějších SB a já si moc dobře všímám! Takže nebojte, myslim na vás jako na jedny z nejvzornějších Spřátelených Blogů a do nového roku mohu Jitřenku a Alisu44 jenom vřele doporučit.

Katana - Tobě děkuju za to, že tu pro mě jsi, když je mi těžko a žes mě celej ten rok obohacovala perverzárnama *-*

Kirai - Tebe jsem si prostě zamilovala, Lei. Psalo se mi s tebou celopu dobu krásně a rozuměli jsme si úžasně, můžu si jenom přát, abys mě měla stejně ráda i v nastávajícím roce :)

Ája - Jedno z mým opravdových díků patří i tobě, protože jsi na mém blogu skoro častěji než já xD A Celkově ti přeju do Novýho roku to nejlepší, protože ty jsi milá a upřímná osoba, které si musí každý její přítel nebo přítelkyně nesmírně vážit.

Shirayuki - No a tebe bych samozřejmě nikdy nevynechala. Ukazuješ mi věci ze zábavnější strany, stavíš mě na nohy když padám. A je vidět, že pro tebe je nejdůležitější čas... a to by si měl ten, komu ho věnuješ uvědomovat. Proto děkuji i za tohle, moc si toho vážím.

(A sama sobě přeju, abych víc obíhala a byla ještě aktivnější)

No, to je odě mě pro dnešek 1.1.2013 všechno, moc se neztřískejte, ať si z týhle noci alespoň něco pamatujete ^^

Gomenasai SB! -_-''

28. prosince 2012 v 6:52 | Koroshi Hizukimaru
Takže, omluva tu teď asi nestačí. SB-nek si moc vážím... jsou to blogy, kam ráda chodím s články, co mě zajímají. A hodně z nich jsou i moji dobří přátelé, takže mě moc mrzí, že jsem se tak zpozdila s diplomky. Dávám sem hned tři. Pro Naruto109, Riku-chan a Áju. Moc moc moc mě to mrzí, kdybyste mi chtěli ukroutit hlavu, jsem k dispozici. A ještě něco, promiňte za ten překlad do čj, ne, nechci z vás dělat pitomce, že nerozumíte anglicky, ale nedávno mi jistá slečna X vyčetla, že moje stránky můžou navštěvovat i lidi, co anglicky neuměj, takže abych se vyhnula dalšímu komfliktu - nemám to ráda -_-'' tak jsem byla nucená to přeložit, nezlobte se na mě a ignorujte to *-*

Ohayo ^^

21. listopadu 2012 v 19:08 | Koroshi Hizukimaru
Takže lidičky co sem ještě sem tam zavítáte. Nejspíš ste si všimli nového desingu. Mě osobně se docela líbí a hlavně už tak nezlobí, jako minulej, pořád se mi záhlaví sr**o do hlavní stránky a podobný vylomeniny. Tak sem si sedla ke kompu a svedla nerovnou bitvu s Photoshopem a funkce v nastavení na blog.cz mi to nijak nezlehčovaly. Nakonec jsem ho tak nějak zkrotila, ale stálo mě to devadesát procent mé denní dávky energie :D Takže, chtěla bych se nějak vyjádřit ohledně blogu a jeho budoucnosti. Nebojte se, nehodlám ho mazat, nechci se přesouvat ani pozastavovat. Zkusim to shrnout v bodech, snad tim zodpovim vaše otázky.

Tak dost |:(

2. října 2012 v 14:48 | Koroshi Hizukimaru
Podívejte lidi, já toho mám fakt dost. Projížděla jsem svoje SB, upřímně mě to dost hnulo s hladinou krevního tlaku :/ Zaprvé, komentáže od většiny SB, (samozřejmě neplatí pro dvě-tři z vás aktivních ;) ) jsem neviděla jak je měsíc dlouhej.
Zadruhé, projížděla jsem si blogy mých SB, které, zdůrazňuji NEJSOU pozastavené a poslední článek u dvou je ze srpna, u nejmenované dokonce z července! Páni super, tleskám.
Dále jsem narazila na blog, který si krásně končí a tak nějak neřeší, že to moc lidem nedává vědět.
Potom na bloček, jejíž blogerku mám v SB, a hle! Ona mě ne! :)
No a tak už vidim rudě, očima propaluju obrazovku ale přežívám... kliknu na další odkaz... a je tu náš známý efekt pukového pohledu kdy zírám na bílý oznámení: STRÁNKA NEBYLA NALEZELA/NEEXISTUJE !
Tak to už sem si řekla dost, takže se dostávám konečně k pointě tohohle kecání :) Rozhodla jsem se udělat třídění SB, které zažívá tento blog poprvé a je vidět že to potřebuje jak já po dnešku potřebovala uklidňující prášky.
Tááákžé, deme na to dámy a pánové, upozorňuji předem, že třídění na blogy neoznamuju, dělám ho právě proto, abych zjistila kdo sem chodí doopravdy, takže neoznamuji, ale to už je i v pravidlech pro SB, kdyby ste si chtěli později stěžovat milánkové :D Jinak aby se neřeklo že sem mrcha, platí třídění až do 11.11.2012 ;)

Do komentářů pod tento článek napiště:

1. Jméno
2. Blog
3. Jak často sem budete chodit (a nevymejšlejte si! :D)
4. Která povídka se vám hodně líbí? (Nenávist, Ovečky, Sledován, Na hřbetě koně, Střepy přinášejí štěstí...)

Omluveni jsou:

Leiko (má pozastavený blog + je držitelkou cenného hesla pro tenhle blog :D + vim že je to nefér, ale má u mě nějaký tu plusíčka xD *-*)

Samaraki (tak to je jasný šmudlo, rodinní příslušníci při sobě drží v dobrm i ve zlém, no ne? :* )

Povídka na přání

23. září 2012 v 23:31 | Koroshi Hizukimaru
Chcete povídku na přání? Máte nějakou oblíbenou anime dvojici, ať už on a ona, ona a ona, nebo on a on? Rádi čtete úchylárny, psychologicky založený dílka, pobavení-hodné příběhy nebo něco dalšího? Chcete si sami něco přečíst, vlastnit jeden příběh tady na blogu, věnovaný pouze vám, nebo třeba hledáte dárek pro svoje Sb? Tak už se nerozhodujte a napište si o povídku! :)
 
 

Reklama
Reklama