Playing together I

15. ledna 2013 v 11:40 | Koroshi Hizukimaru |  Jednodílovky
Tak, kousek povídky co sem začala už dávno, aby mi bloček nestagnoval. Sem momentálně na počítačích ve škole, doma nám vypadl net, tak komentujte, až sem zase přijdu, ať mám náladu a chuť psát dál Ovečky, SHS a druhou část povídky na přání, plus tohle ;)"Zase na počítači bráško?!" Vykřikl Itachi a při tom stiskl nečekaně zezadu Sasukeho ramena. Ten sebou vyděšeně škubnul a prudce se na něj otočil.
"No doprdele..." Ulevil si zlostně.
"Chceš?" Protáhl s perverzním přízvukem světlovlasý mladík, vcházející sebevědomě do dveří.
"Di si po svejch Hidane." Sasuke nebyl typ člověka se stálou náladou. Dost často se mu podařilo celé okolí dohnat k zuřivosti, ti co se ním ale znali déle to už ignorovali. Hidan se posadil na Sasukeho stůl a s pobavením sledoval, jak se začal Uchiha naklánět, aby přes něj viděl na obrazovku. Když se začal světlovlasý usmívat, vzdal to.
"Co po mně zase chcete?"
"Proč s náma nepůjdeš ven?" Vytasil na něj okamžitě Hid. Sasuke chvíli pohledem vraždil jednoho, pak druhého, nakonec se sehnul a zmáčkl drobné kolečko od počítače. Když obrazovka ztmavla, narovnal se a vyšel sólově ke dveřím.
"Tak ale jenom do jedenácti." Itachi se ušklíbl a následován Hidanem všichni tři vyšli z velké, prostorné vily. Sasuke nepromluvil až do doby, co seděli v kavárně a Hidan živě hodnotil klady a zápory pozadí jedné ze servírek. On se o to samozřejmě absolutně nezajímal, raději sledoval Itachiho, jak své rty šikovně přizpůsoboval tvaru okraje hrnku s kávou.
"...co si o tom myslíš ty Sasuke...?" Vytrhla ho ze zamyšlení Hidanova otázka.
"C..co?" Sasuke se vážně naučil jeho výšku hlasu ignorovat a nevnímat. Hidan se zamračil.
"Neposlouchals."
"No nekecej."
"Ptal jsem se, jakej je tvůj názor na trojku." Sasuke protočil panenky, jinou otázku od něj snad ani čekat nemohl.
"Můj názor, hmm?" Věděl, že dokud mu neodpoví, nebude mít klid. Neochotně se svůj pohled přesměroval ze svého bratra na blbce.
"Neni to nic špatnýho, ale lepší je to ve dvou."
"Proč myslíš?"
"Sakra Hidane, nemáš toho už dost? Musíš mě tim otravovat i mimo pracovní dobu?" Zavrčel mladší Uchiha. Hidan na něj chvíli bez mrknutí hleděl.
"Víš že když seš rozčílenej, tak vtipně zkroutíš pusu?" Odpověď světlovlasého mu zvedla tlak. Sasuke zaskřípal tiše zuby. Možná by se mohl dát na dráhu věřícího, docela rád by se pak jednou boha zeptal, za co mu tohle udělal.
"Přestaň laskavě sledovat můj obličej." Otočil se na bratra, který tu jen neutrálně a tiše posedával a nehlásil se raději ani k jedné straně.
"Tak řekni sakra něco Itachi..."
"Hmm... Hidane, nekoukej se mému bratrovi na ústa." Hidan vyprskl smíchy a Sasuke se hořce ušklíbl. Asi po patnácti minutách někdo navrhl, aby se konečně šli opít do nejbližšího baru. Kupodivu nikdo nic moc nenamítal, samozřejmě až na Sasukeho, který už z principu musel trochu oponovat. Vešli do menšího podniku. V klubu panovla příjemná atmosféra, většina lidí byla rozsazena na vysokých židlích u barového pultu, dost z nich se ale vlnilo na tanečním parketu do rytmu živé hudby. Hidan si okamžitě vyhlédl jednu dívku, kterou později Itachi označil za ubohou oběť. Sasuke někam zmizel, na tkovéhle ztrácení byl přímo expert, protože i přes dlouhodobou a pečlivou péči Hidana a svého bratra měl blíž k introvertnímu chování. Itachi se opřel lokty o barmanský pult a zavolal si k sobě mladíka s černými vlasy a roztomile velkýma očima. Poprosil ho o něco k pití a pak si prohlédl další lidi, co tu seděli. Byl to jeho zlozvyk, o kterém dobře věděl. Vpravo seděla jedna mladší dívka se světlými vlasy a neonově zeleným melírem. Podpírala si hlavu a dívala se na něj. Div že neslintala... Itachi lehce potřásl hlavou. Napadají ho už takový blbosti jako Hidana. Ačkoliv tu momentálně nebyl, stávalo se, že starší Uchiha přesně věděl, co by Hid řekl. Barman mu donesl pití a Itachi se na něj jemně usmál. Líbil se mu. Ona bisexualita měla své výhody. Asi za půl hodiny mu světlovlásek zmizel z dohledu a Itachi by vsadil s klidem všechen svůj finanční majetek na to, že si teď s tou holčinou někde užívá. Hid zkrátka vždycky všechno bral moc rychle. Jediné co mu lehce kazilo vizáž byla skutečnost, že k dosáhnutí vrcholu vždycky potřeboval buď víc času, nebo šikovnější ruce, či ústa. Itachi naproti němu miloval zdlouhavé a vzrušující předehry, takže po stránce sexuální v jejich životě bylo tohle téma často předmětem sporu. Černovlásek si nechal nalít další skleničku lehkého alkoholu, díky němuž se konečně začínal cítit uvolněněji a trochu veseleji. Měl za sebou a má před sebou náročný den, takže jen večer měli trochu času "sami na sebe". A právě v těchhle chvílích by tu byl nejradši se Sasukem, který se ale vypařil jak horký vzduch nad hrncem a jeho bratr neměl, narozdíl jako u Hidana, vůbec jasno, kde je, nebo co dělá. Tiše si povzdychl.
"Copak?" Všimnul si ho empatický mladík u baru, který zrovna neměl moc co na práci, protože s příchodem pozdních večerních hodin už měla většina zákazníků zájem hlavně o silnější pití, takže se s estetikou - plátky citrónků, kostky ledu, barevná brčka... - už nikdo nemazal.
"Sourozenec." Protočil panenky Itachi. Byl to dost neobvyklý problém, protože barman tu míval obvykle klasiku typu: zlomená láska, znásilnění, neúspěch v práci, nesnesitelná žena či tchýně... ale co se týče bratrů a sester, to tu až tak často na talíři předložené neměl. Není tedy divu, že se začal zajímat.
"Zlobí? Drogy nebo pití?"
"Ale ne. Mimo práce se skoro nevídáme. Ani nepracujeme spolu."
"Jo, ale... jakto že nepracujete spolu, ale v práci se vídáte?"
"Každý si pracuje ve svém studiu. Ale pod stejnou firmou."
"Aha. Studiu? To jsi malíř nebo tak?"
"Ne." Ušklíbl se tmavovlásek se značnou mírou ironie, sarkasmu a možná i pobaveného pohoršení.
"Tak co?"
"Hádej dál, budu ti napovídat." Chytil se toho Itachi, protože mu nebylo příjemné všem na potkání vykládat ražení své práce.
"No.. dobře tak," Klučina se nahnul k Itachimu, opřel se lokty o pult a rádoby znalecky ho sjel pohledem.
"Sport?"
"Vedle."
"Tak nějaký umělec?"
"Dejme tomu. Ale záleží na tom, co považuješ za umění."
"No dobře, když máš studio, je to něco s natáčením?"
"No to už je lepší."
"Vysíláš ve zprávách nebo v rádiu?"
"Ne, tos zase spadnul mimo."
"Pche, mě už nic nenapadá."
"Tak to můžeš vzdát." Pokrčil rameny Itachi. Mladík se vítězně usmál.
"Dobře, vzdávám to," a upřel na tmavovlasého oříškově hnědé oči.
"No co koukáš, já ti to neřeknu."
"Ale vždyť si řek že..."
"Že to můžeš vzdát, né že ti to pak prozradim."
"No tááááák!" Itachi jenom zakroutil hlavou. Ne, ať si na to přijde sám. V tu chvíli ho čísi ruka silně praštila do zad a vzápětí vedle něj na barovou židli padl Hidan. Opřel se jedním loktem o stůl a prsty druhé si prohrábl světlé vlasy tak, aby si je urovnal a nepadaly mu do obličeje. "Ve spěchu" si je nejspíš rozcuchal.
"Něco tvrdšího." Kývnul na chlapce a otočil se k Itachimu.
"Tak co?" Zeptal se starší Uchiha otráveně. Bylo mu jasné, že kdyby se nezaptal, začal by mu to světlovlasý vyčítat a dělat scény, že se o něj nezajímá. Na druhou stranu mu bylo jasné, co ho čeká, když se zeptá.
"SUPROVÝ! Ta byla jak nerozbalenej bonbónek. A jenom mě dovolila si jí rozbalit a ocucat." Itachi si přitiskl dlaň na čelo.
"Hide, musíš vždycky zacházet do podrobností?"
"Tohle nejsou podrobnosti, kdybych řikal detaily, řekl bych že..."
"NE! Ne, to je dobrý!" Zachraňoval se Itachi rychle před řekou slizkých informací, kterou by na něj jeho společník dozajista vychrlil a v níž by se zcela určitě utopil.
"Ochutnával jsem jí jako první víš, proto byla tak sladká."
"Jo, jo to je moc zajímavý..." Povzdychl si tmavovlásek s pohledem naprázdno upřeným před sebe.
"V honění pusou byla lepší než ty, měl by ses stydět..." Itachi prudce sklonil hlavu, kousl se do rtu a zhluboka se nadechl. Musel se dost přemáhat, aby mu jednu nevrazil.
"Hidane..." Jeho tón zněl výhružně.
"No sory, ale budu ti v apartmánu, až se vrátíme, ukázat, co mi udě..." Itachi mu přitiskl dlaň na ústa.
"Zmlkni." Zavrčel.
"Zmlkni nebo zejtra nebudeš po mým zásahu schopnej pracovat." Hidan něco zamumlal, ale usměrnil se.
"Už to mám! Vy hrajete v divadle, že jo?" Zasmál se osvícenecky mladík u baru, který - neslyšíc jejich rozhovor - jaksi neodhadl atmosféru, jež mezi Itachim a Hidanem nastala. Černovlasý Uchiha se zvedl, zatáhl Hidana za rukáv a hodil chlapci na pult značnou částku.
"Pořád mimo. Ale nic si z toho nedělej, pornoherce bys stejně netrefil." Povdychl si a aniž by čekal na mladíkovu odpověď, vytáhl za sebou světlovlasého ven z baru.
"Héééj! A co Sasuke?" Kroutil se světovlasý. Itachi se na chvíli pozastavil, ale pak se usmál a znovu se rozešel.
"Ten se postará. Vždycky se postaral."(to be continued...)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Charakter kterého z nich nejlépe vystihuje Uchiha-Ego?

Tobi
Madara
Sasuke
Itachi
Obito

Komentáře

1 Shiyani Shiyani | Web | 15. ledna 2013 v 13:18 | Reagovat

Dobrý :D Jenom mě chvilkama trochu mátlo, kterýho Uchihu kdy myslíš, ale to jenom ze začátku :)
JInak super, nad Hidem jsem se mohla jakoobvykle strhat smíchy :D

2 Akane Akane | Web | 15. ledna 2013 v 18:57 | Reagovat

Boží!S tím Hidanem sem se válela smíchy po zemi! :D
P.S:Díky za pochválení desingu a povídky.:D Někdy napíšu specielně jen pro tebe s Itachim a Sasukem.:D

3 Ája Ája | Web | 15. ledna 2013 v 19:47 | Reagovat

No teda :D ...já už vím, kde pracujou :D :D ...chudáci T_T ...to jsou vždycky tak pochybný zaměstnání, ale těším se na další díl :D ^^ ...a doufám, že už ti brzo půjde net, bez tebe je na tom fb taková nuda :D

4 alisa44 alisa44 | 15. ledna 2013 v 19:57 | Reagovat

ten konec byl dobrej,ale zajímalo by mě jak se na to tvářil ten barman :-D

5 Shiyani Shiyani | Web | 17. ledna 2013 v 21:34 | Reagovat

[3]: chudáci? jak znam Hizučiný Itachiho a hIda, tak je to móc baví >D

6 Sasanka-chan Sasanka-chan | Web | 19. ledna 2013 v 15:53 | Reagovat

Opět takové speciální zaměstnání... :-D Chtěla bych vidět výraz toho barmana potom, co se dozvěděl, jak vlastně pracují. :-D

7 Rika-chan Rika-chan | E-mail | Web | 20. ledna 2013 v 18:18 | Reagovat

už se těším jak napíšeš další díl....(sry za neaktivitu :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama